O nas

Strona główna / O nas

Sklep Nieboimysie.pl jest prowadzony przez firmę J146. To firma rodzinna, nazwa nawiązuje do cytatu z Ewangelii wg Św. Jana : J 14,6, w którym Jezus mówi że On jest Drogą, Prawdą i Życiem. Poprzez nasze produkty chcemy nieść radość i dobrą nowinę, o tym, że Jezus żyje i jest zawsze z nami.

W skład naszej rodziny / ekipy wchodzą :

Krzysztof – mąż, ojciec – obsługa sklepu internetowego, dodawanie produktów, wysyłka, koordynacja projektu. Zainteresowania: góry, rower, piłka nożna.

Joanna – żona, mama – zmysł artystyczny, bank pomysłów i i inspiracji, dba o każdy detal w przygotowywanych projektach. Zainteresowania: szydełkowanie, renowacja mebli.

Matylda – córka, siostra, studentka – autorka większości projektów, dusza artystyczna. Zainteresowania: książki, social media, fotografia, muzyka.

Wiktor – syn, brat, uczeń szkoły średniej – specjalista od montażu filmów promocyjnych. Zainteresowania: książki, samochody.

Lila – córka, siostra, uczennica szkoły podstawowej – duży talent plastyczny i potencjał. Zainteresowania: konie, harcerstwo.

Rozalka – córka, siostra, prawie przedszkolak – radość w najczystszej postaci, nie ma z nią nudy, energia niespożyta. Zainteresowania: zabawa :).